PRIČETEK DELA V ZOBOZDRAVSTVENIH AMBULANTAH

Torek, 12. maj 2020

Z objavo odloka v Uradnem listu so zobozdravstvene ordinacije od 09.05.2020 dalje odprte.

V ZD Domžale bosta od četrtka, 14.05.2020 dalje najprej vzpostavljeni dve akutni ambulanti za otroško in mladinsko zobozdravstvo (ordinacija dr. Golja)  in odraslo zobozdravstvo (dr. Vatovec). Pregled je možen le pri pacientih v primeru nujnih zobozdravstvenih stanj (navedena na spodnji povezavi), zato v NUJNIH primerih pacienti pokličejo informacijsko točko za odraslo zobozdravstvo tel: 01/ 72 45 246 oziroma za otroško in mladinsko zobozdravstvo tel: 01/ 72 45 111, kjer prejmejo termin za pregled v akutni ambulanti. Na  pregled pridejo 5 min pred terminom, z izpolnjenim vprašalnikom skozi glavni vhod  ZD Domžale (triaža).

Z odprtjem vseh zobozdravstvenih ordinacij v ZD Domžale (predvidoma v juniju) bodo vsi prenaročeni pacienti prejeli vabilo za nov pregled s terminom in vprašalnikom.

Povezava ---- Nujna zobozdravstvena stanja, ki se obravnavajo

Vprašalnik se nahaja na naslednji povezavi ---- Vprašalnik